Newsletter IQ Academy

Formularz newslettera:

Zapisanie się na newsletter jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie na adres e-mail podany przy rejestracji (lub adres e-mail podany do otrzymywania newslettera – dla niezalogowanych użytkowników) informacji drogą elektroniczną i przetwarzanie danych osobowych – zgodnie z : zasadami przetwarzania danych osobowych oraz przesyłania informacji drogą elektroniczną. (CZYTAJ PONIŻEJ STRONY)

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane nowościami na stronie do zapisania się do newslettera – IQ Academy Luxembourg:

Newsletter będzie zawierał informacje o:

  • o wydarzeniach na stronie i aktualnościach
  • promocjach
  • bezpłatnych bądź charytatywnych akcjach
  • nowościach z zakresu badań naukowych dotyczących wspomagania rozwoju dzieci
  • konkursach
  • konferencjach
  • warsztatach, kursach, szkoleniach
Newsletterem przesyłane będą także komunikaty i ogłoszenia dotyczące istotnych zmian w funkcjonowaniu firmy

Przetwarzanie danych osobowych

idWyrażam zgodę na przetwarzanie przez IQ Academy - education, support, development z siedzibą przy 10-12 rue Leon Thyes, L - 2636 Luxembourg, moich danych osobowych podanych w celu komunikacji związanej z użytkowaniem newslettera serwisu http://iqacademylux.eu, w oparciu o art. 23, ust. 1 pkt 1 i ust. 2 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest IQ Academy - education, support, development z siedzibą przy 10-12 rue Leon Thyes, L - 2636 Luxembourg. Administrator danych zapewnia ochronę Państwa danych osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie odbiorcom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa lub upoważnionym w oparciu o wyrażone przez Państwa zgody.

Przesyłanie informacji drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IQ Academy - education, support, development z siedzibą przy 10-12 rue Leon Thyes, L - 2636 Luxembourg informacji marketingowej o produktach, usługach oraz innych informacji o działaniach IQ Academy - education, support, development, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).