Reviews IQ Academy

Want to share your opinion, write...

Reviews IQ Academy

Przyjazna atmosfera, przytulny kabinet, świetne i bardzo indywidualne podejście do dzieci. Po kilku tygodniach u obu dzieci widoczny progress. Pani Pikora jest osobą godną polecenia.
Iwona is great specialist ! She knows her job, our child likes her a lot and we see progress which is happening thanks to her hard work. I am recommending her from bottom of my heart. It's a pleasure also to see her always so calm, smiling, she is having special key for children's heart.
Absolutely awesome person. Fully professional, she loves children and children are loving her. We are under supervision of Iwona since few months and it's great to see such progress. She speaks good french and English so easy to communicate. Iwona is like good Angel, luckily we found her on our road.
Pani Iwonka kocha dzieci, a dzieci kochają ją. Prawdziwy anioł, który swój czas w pracy i prywatnie poświęca dla swoich podopiecznych, spraw z nimi związanych oraz ich problemów. Specjalistka w tym co robi. Jesteśmy pod opieką Pani Iwonki od kilku miesięcy, moje dziecko czeka z niecierpliwością na każdą wizytę, a wychodzi szczęśliwe. My jesteśmy spokojni mając przy sobie tak Dobrego Ducha jakim jest Pani Iwonka, otworzyła nam oczy na wiele spraw i kieruje nas na dobre tory. Wspaniale jest również widzieć efekty jakie dają spotkanie z P. Iwonką, różnica ogromna. Polecamy bardzo serdecznie gabinet IQ Academy !!!
I would like to share my unique experience in IQ academy Recreational and educational place, useful sessions with a real angel, M. Iwoma, lovely lady, well experienced and knowledgeable. I advice and encourage each mother who has a child with spedel abilities and special needs to go to IQ academy irnmediately. Cairo, Egypt may, 2019
Super podejście do dzieci, super atmosfera. Pani Iwonka jest osobą bardzo profesionalną dodatkowo widać, że kocha to co robi. Oczywiście zna się na rzeczy:) Polecam z całego serca:)
Szczerze rekomenduję pracę z Panią Iwoną. Moje dziecko jest w trakcie terapii (od połowy sierpnia) a już widać poprawę. Ogromne zaangażowanie (nie spotkałam się wcześniej z takim podejściem do tematu), motywowanie, pozytywne wzmacnianie mojego dziecka pozwala mi optymistycznie spojrzeć w przyszłość. Dzięki Pani Iwonie odzyskałam spokój. Wierzę, że moje dziecko poradzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Terapia jest przeprowadzana w formie zabawy. Mimo całego dnia w szkole i zmęczenia z tym związanego niechętnie wychodzi z gabinetu. Dziękuję.
Jak to zdarza sie kazdej mamie - wszelkie nieprawidlowosci prowadza do niepokoju zwlaszcza w przypadku pierwszego dziecka gdy wciaz uczymy sie odczytywac wszelkie sygnaly te duze i te male. Mnie zaniepokoila nieprawidlowa wymowa polskich glosek. W przekonaniu ze potrzebny mi polski logopeda trafilam na pania Iwone ktora spojrzala na mojego syna zupelnie inaczej. Po przeprowadzeniu calego badania okazalo sie ze to wymowa nie stanowi problemu i pewne gloski przyjda z czasem a do tego dostalismy zestaw cwiczen jak usprawnic aparat mowy (slowem buzie). Co bylo duzo bardziej interesujace to ze okazalo sie ze moj syn ma laterizacje krzyzowa, czyli czesci ciala po roznych stronach sa wiodace. Ta swiadomosc, wraz z literatura i roznymi cwiczeniami pomogly mi spojrzec na niektore kwestie inaczej. Juz nie irytywalam sie ze wciaz mu sie myla strony prawa z lewa, ze uczenie sie pisania moze byc wyzwaniem i on moze po prostu nie widziec ze napisal cos w lustrzanym odbiciu. Zaczelam uczulac jego nauczycieli na takie aspekty. Jak sie okazuje wciaz moze sie super uczyc i byc w czolowce klasy choc niektore czynnosci wymagaja wiekszego wkladu (jak nauka czytania czy czytelnego pisania). A to ze do tej pory musi sie zastanowic czy prawa reka to prawa reka czy tez lewa? to juz drobiazg :)
To dzieki pani Iwonie nie zabrnelam w bledne kolo swoim wlasnych teorii, nauczylam sie wiecej o moim synie a pozornie proste wskazowki pomogly mi go nie tylko zrozumiec ale tez lepiej wspierac caly proces rozwoju. Szczerze polecam!
"Nasze córki bardzo polubiły zajęcia z panią Iwoną, które potraktowały jako nową formę zabawy. Jako rodzice mieliśmy poczucie, że dzieci są otoczone profesjonalną opieką, a na efekty nie musieliśmy długo czekać – już po kilku spotkaniach wymowa dziewczynek istotnie się poprawiła. Poza tym uzyskaliśmy fachową poradę, na co zwracać uwagę i jakie ćwiczenia wykonywać z dziećmi w domu."